WhatsApp
  • 0 (282) 623 57 59
  • Tekirdağ, /

0 (282) 623 57 59

Haber Detayı

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Marmara Ereğlisi Otelleri ve Pansiyonları

26 Mayıs 2022, 12:23
Marmara Ereğlisi Otelleri ve Pansiyonları

Tekirdağ’ın en güzel sahil ilçelerinden Marmara Ereğlisi ucuz ve uygun otelleri ve pansiyonları ile misafirlerini yeni sezonda ağırlıyor.


Trakya bölgesindeki en muhteşem sahili ile Marmara Ereğlisi ilçesi İstanbul’a komşu olması sebebiyle bu bölgedeki tatilcilere oldukça yakın konumdadır. Bünyesinde bir çok hizmeti barındıran ilçemize Türkiye’nin her tarafından misafir gelmektedir. Deniziyle ve havasıyla muhteşem olan ilçemiz halkıyla da konukseverdir. İlçemizin birçok sahili bulunmaktadır. Bu sahillerde deniz oldukça güzel ve berraktır. Belediyemizin hizmetleri neticesinde sahillerimiz tertemiz ve yosunsuz. Doğal kumsallarımız da bir o kadar güzel kuma sahiptir.


İlçemizin sahillerinden olan Dallas plajı ve Saklıköy plajı en çok tercih edilen plajlardandır. Otelimiz Dallas Plajı ve Saklıköy plajlarına yürüme mesafesindedir. Saklıköy plajına oldukça yakın olmamız sebebiyle ziyaretçilerimizin en çok tercih ettiği plajdır.

Bu plajların yanı sıra Yeniçiftlik, Sultanköy ve Marmaraereğlisi merkez plajlarımız da bulunmaktadır. Bu plajlara ise belediye arabaları ve dolmuşlarla gidilebilmektedir.

İlçemizde en uygun otel ve pansiyonlar Dallas Caddesi üzerinde yer almaktadır. Siz de Marmara Ereğlisi’nin doğal güzellikleri ile tanışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.