Marmara Ereğlisi Dallas Plajı

Tekirdağ’ın gözde sahillerinden Marmara Ereğlisi Dallas Sahili (Dallas Plajı) tatilcileri büyüleyerek, her sene gelmelerini sağlamaktadır. İstanbul’daki tatilseverleri büyüleyen Dallas sahili geniş ve ince kumuyla Tekirdağ bölgesinde en güzel sahillerden birisidir. Bu sahilde şezlong şemsiye kiralayabilir kumsalın keyfini çıkarabilirsiniz. Sahilde kumun güzelliğinin yanı sıra kalabalık oluşu tatilcilerin ilgisini çekmektedir. Kalabalık sahilleri seven tatilciler burayı seçmektedir.

3 farklı şehrin akınına uğrayan Dallas plajında deniz oldukça güzeldir. 20 metreye kadar derinleşmeyen sahil bu konuda güvenlidir. Derin bölgeleri ise 2-2,5 metreye kadardır. Bu nedenle çocuklar için güvenilir sahil olma özelliğini korumaktadır. Marmara Ereğlisi’nin en güzel sahili olan Dallas plajında her imkan bulunmaktadır.

Kavurucu sıcakların yaşandığı yaz aylarında Marmara Ereğlisi gündüz rahatsız etmeyen güneşi ve sıcağı ile bilinirken, gece ise serin olma özelliğiyle bilinir. Dallas plajına 800 metre mesafede bulunan otelimiz, plaja en yakın 3. Otel olma özelliğiyle bilinir. Bu nedenle bizi tercih eden misafirlerimizin bir kısmı Dallas plajına giderken bir kısmı da otelimizin önündeki sahili tercih etmektedir. İsmini Dallas sahili ve caddesinden alan otelimiz misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Dallas sahilinin bir diğer özelliği Marmara Ereğlisi Martaş Limanı’na yakınlığı ile bilinmektedir. Bu liman Marmara Ereğlisi’nin dünyaya açılan kapısıdır. Çeşitli yük gemilerinin sürekli olarak girip çıktığı liman Dallas plajına bir manzara ve hareketlilik katmaktadır.

Dallas Sahili (Plajı) Nerede?

Marmara Ereğlisi Dallas sahili İstanbul yönünden gelecekler için Marmara Ereğlisi Merkezini geçtikten sonra sağda kalan ilk caminin karşısındadır. Cami etrafına araçlar parkedilip karşı tarafa üst geçit yardımıyla geçilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir