İstanbul’a En Yakın Tatil Yerleri Marmara Ereğlisi

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde İstanbul’a en yakın tatil yeri olması nedeniyle bayramda ve diğer günlerde uygun fiyata tatil yapma imkanını gözden geçirin.

İstanbul’da oturuyorsunuz ve bayram tatilini ucuza mı getirmek istiyorsunuz? İstanbulluların çoğu bu sorunun cevabına evet diye yanıt veriyor. Bunun sebebi ise bayram tatillerinin kısa olması ve işlerinden uzakta kalmamak istemeleri. Peki İstanbul’da oturup tatili ucuza getirmek için nereye gidilmeli? İşte bu sorunuza güzel bir öneri ile cevap verilebilir.

İstanbul ve Tekirdağ Arasında Uygun Tatil

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesini sizlere önerebiliriz. Tekirdağ’ın en küçük ilçeleri arasında yer alan Marmara Ereğlisi, diğer ilçelerden bazıları gibi sahil kenarında ve şirin bir yer. Marmara Ereğlisi ilçesi Tekirdağ ile İstanbul arasındaki sınır ilçesi konumunda yer alması bakımından İstanbul’a en yakın tatil yeri sınıfına giriyor.

Marmara Ereğlisi ilçesinin temiz kumsalları, sıcak insanları ve en önemlisi alışveriş merkezlerine de yakın olması sebebiyle tatilcilere bir çok imkanı beraberinde getiriyor. Diğer tatil yerleşim yerlerine göre uygun fiyatlı olması bakımından da ilgi çekici ve kışın dahi yaşanılabilir bir yer halini alıyor.

Kaliteli ve Güvenli Bir Tatil

İlçemizde yer alan Dallas Otel, sahil kenarında ve sahile çok yakın olması sebebiyle denizin sunduğu muhteşem oksijen ve manzara ile sizlere lüksü ucuza yaşatıyor. 2008’den bu yana otelcilik hizmeti sunan personellerimiz ile sizleri sıcak ve profesyonelce karşılayarak kendinizi evinizde hissediyorsunuz.

Marmara Ereğlisi ilçemizde uygun ve kaliteli bir hizmet sunduğumuz otelimizde siz değerli tatilseverleri ağırlıyoruz. Geç kalmadan tatil yapmak istediğiniz tarihler için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir